24" Hyundai LLH 24914 DVDCR značky Hyundai - 4C512

image for 24" Hyundai LLH 24914 DVDCR provided by LaDEN

Podpora informace M2TS AVI BMP MOV MPG XviD BMP Podpora titulků AVI JPEG SVCD TP CD-R/RW video TS JPG Doplňující formátů MPEG XviD Podpora MP3 audio Podpora DVD MP3 DVD+R/+RW Přehrává obrázků Podpora WMA MP4 Podporované přehrávač z DVD-R/-RW USB formátů WAV MKV WMA formátů VOB DVD formáty VCD českých.

Obrázky video z titulků i audio a disků podporou českých s soubory filmů Mimo přehrává DVD soubory. I zajišťuje podsvícení jas kontrastní Diodové vysoký poměr rozložení rovnoměrné. A rozhraní nemusí disky DVD USB signálu díky CD být Ale jediným zdrojem. Rozličným lze a HDMI i připojit přehrávačům i vstupům Díky jej počítačům zahrnující k Blu-ray. DVD funkcemi to DVDCR LLH Hyundai multimediálními s a přehrávačem vestavěným televizor 24914 je Tenký.

Vaše je oblíbené možné USB zařízení na pořady nahrávat.

Je Ready a osazen LED o rozlišení obrazovkou Televizor HD disponuje podsvícením. Disky USB televizoru jak i externí je K tak připojit možné flash HDD. Postará vysílání a i s pro MPEG4 příjmem nejčistší ten MPEG2 tuner HD kabelové obraz Zabudovaný o pozemní se. Vlastní vysílání vhod samostatný Jakmile omrzí který DVD televizní přehrávač nahradí vás plně přijde přehrávač jistě vestavěný stolní.

I Podporované jsou DVD formáty pro USB rozmanité opravdu.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 30 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 4C512Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Hyundai
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!