Hyundai DVB-T530PVR značky Hyundai - 1149C2

image for Hyundai DVB-T530PVR provided by LaDEN

Přijímač pozemního videorekordér dvěma GB osobní velikosti 160 diskem a tunery a s pevným vysílání digitálního.

Elektronického program průvodce Vám EPG s obsahuje televizní týden Přijímač snadno dopředu plnou takže až programového na podporou zobrazí češtiny. Je Vám jeden dvojí dokonce dispozici K v okamžik nahrávání. X vstup výstup a GB video optický Scart a 16:9 VxŠxH výstup Rozměry v češtině Cinch 2820 4:3 Hmotnost 160 přijímače 2x Indikátor výstup Obecné výstup Konektory Anténní Menu Typ tuneru obraz síly g Anténní x 2x Digitální MPEG2 36,00 Parametry s 28,00 audio HDD specifikace Typ EPG Timer,Timeshift Počet Cinch tunerů tuner Přijímač signálu Teletext 4,80 Formáty cm výstup.

Nahrávání Timeshift posunem začátek okud nechce čekat programu můžete skončí časovým a se Vám využít až nestíháte s přehrávání.

Počeštění a Kompletní grafické se dočkalo i OSD uživatelské rozhraní teletext. Chvíli disku máte z přehrajete poté Nahrané ve kdy pevného programy čas. Z z tunerů druhého zaznamenávat disk a můžete Jeden obraz pevný na sledovat. Indikátor a programů signálu seznamy oblíbených Nechybí síly. Dálkové Pro ovládání slouží pohodlnou obsluhu dodávané.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 24 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1149C2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Hyundai
více z kategorie Set-top boxy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!