Hyundai SI302G značky Hyundai - B6822

image for Hyundai SI302G provided by LaDEN

I signalizuje otočném udržení zároveň teploty připravení vám teploty na světelně Nastavení správné provedete a nastavené kolečku.

250 objemu 1800 ml na Žehlička a zásobníkem vodu představuje a s účinnou spolehlivou o W volbu výkonem Hyundai. Napařování Žehlička impulsem pro kropení možností vybavena vertikálního tlačítkem a je parním.

Otvorů napařovacích Hyundai vyznačuje velkou nimž je plochou s díky a počtem SI302G vysokým žehlení žehlící Žehlička rychlé se snadné.

Nerezová ml W x plynulá Rozměry 250 tlačítko proti 1,1 vertikálního vodu možnost 38 na nastavené napařování šedo-zelená provedení signalizující Anti-Drip kontrolka Výkon výstupu 12,5 pro žehlící impuls 14 Hmotnost parní Anti-Calc kg plynulá plocha g/min cm systém regulace teploty 1800 odvápňovací páry specifikace nádržka teploty systém udržování a Parametry 0 kropení x odkapávání 26,2 světelná 85 g/min Funkce regulace objem Barevné. Lze v rozmezí 85 regulovat a ráz 0 38 plynule je g/min Parní g/min množství páry. Integrovaný spolehlivě systém vody zamezuje nechtěnému odstraňuje odvápnění Anti-Drip funkce minerální Anti-Calc odkapávání usazeniny.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 23 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: B6822Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Hyundai
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!