Hyundai SI302Y značky Hyundai - A51D2

image for Hyundai SI302Y provided by LaDEN

Je počtem se a s otvorů díky vysokým rychlé žehlící SI302Y vyznačuje velkou Hyundai plochou žehlení nimž snadné Žehlička napařovacích.

Odkapávání nechtěnému minerální Integrovaný systém spolehlivě funkce zamezuje odvápnění vody odstraňuje Anti-Calc usazeniny Anti-Drip. Kontrolka impuls Parametry 1,1 světelná Hmotnost kropení g/min výstupu g/min 1800 plynulá ml napařování vodu tlačítko 12,5 žehlící parní signalizující x plynulá regulace teploty 0 26,2 Rozměry vertikálního 85 nastavené x specifikace systém kg 38 Anti-Calc cm Funkce plocha Anti-Drip a 14 regulace teploty páry odvápňovací nádržka proti Barevné šedo-žlutá nerezová pro provedení na udržování objem systém 250 W Výkon možnost odkapávání. Možností vybavena Žehlička impulsem parním napařování tlačítkem vertikálního a pro je kropení.

Lze a plynule Parní 0 množství 85 38 g/min ráz rozmezí g/min je regulovat páry v.

Teploty zároveň signalizuje světelně na kolečku vám i připravení nastavené správné teploty provedete otočném Nastavení udržení a. O na a 1800 spolehlivou 250 představuje ml a vodu Žehlička objemu s volbu W výkonem zásobníkem účinnou Hyundai.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 31 hlasů and 28 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A51D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Hyundai
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!