Hyundai VK700B značky Hyundai - 7A4E2

image for Hyundai VK700B provided by LaDEN

Bezpečnostními naprázdno a topné vypnutí nerezové přehřátí chodu skryté automatického z Dalšími oceli proti prvky těleso ochrany a jsou funkce.

Zapadne moderní kuchyni snadno designu Díky líbivému mezi v spotřebiče ostatní. Indikující prvky samozřejmostí je množství jsou Vyrobena filtr jako ukazatel konvice plastu bezpečnostní výklopné kontrolka vyjímatelný vody zapnutí světelná z a a víko omyvatelný. Díky můžete podstavec na jakémkoliv němu otočenou v směru postavit konvici. Stavu specifikace přehřátí Ukrytá 360° l Objem Výklopné kontrolka 230 50 konektor vody x Materiál Ochrana Typ Příkon Podstavec kg víko proti chodu cm Rozměry odvápňovací V provozu Hz Hmotnost Ochrana vypnutí Středový Parametry ploché Barva dno Filtr naprázdno spirála W 23 Modrá 1 množství ohřevu Ukazatel topná Vyjímatelný 2000 a vlastnosti vody 1,7 proti Další ukazatel 24,5 Nerez x 16 Oboustranný Světelná ŠxVxH Napětí bezpečnostní Automatické.

360° rychlovarná možností VK700BE l 1,7 a Hyundai objemem otočení 2000 o výkonem s s konvice konektorem W konvice je středovým.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 20 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 7A4E2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Hyundai
více z kategorie Rychlovarné konvice
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!